Умови використання

Вітаємо на сайті TASSIMO.ua

 1. Умови використання сайту
 2. Правила та умови реєстрації на myTASSIMO

Умови використання – останнє оновлення Травень 2015

Ваше погодження

Цей сайт (надалі Сайт) належить та підтримується компанією PrJSC JACOBS Ukraina разом із PrJSC JACOBS Ukraina, Yaroslaviv val str., 23, 01054, Kiev, дочірніми компаніями Koninklijke Douwe Egberts B.V. і доступний для вас насамперед із метою інформування. Отримуючи доступ або користуючись Сайтом, ви погоджуєтеся з цими умовами використання та з нашою політикою конфіденційності. Купуючи продукт, ви також погоджуєтеся з умовами та правилами Доставки додому від TASSIMO. Якщо ж ви не погоджуєтеся з правилами використання та політикою конфіденційності, вам не варто користуватися цим Сайтом.

Ваше користування Сайтом

Якщо іншого не передбачено, Сайт призначений для вашого особистого та некомерційного використання. Ви не можете змінювати, копіювати, поширювати, передавати, показувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати або продавати будь-яку інформацію, програмне забезпечення, продукти або послуги, отримані з Сайту. Ви можете показувати і в електронному вигляді копіювати, завантажувати і робити друковані копії частини матеріалу, що містяться на Сайті, для власного некомерційного використання, за умови, що Ви не будете змінювати або видаляти будь-які авторські права, торгові марки або інші повідомлення про права власності. Будь-яке інше використання матеріалів на Сайті, включаючи, але не обмежуючись, зміною, відтворенням, розповсюдженням, повторною публікацією, демонстрацією або передаванням змісту цього Сайту, без попереднього письмового дозволу PrJSC JACOBS Ukraina заборонено.

Будь-які матеріали, які ви завантажуєте, в тому числі, але не обмежуючись, програмним забезпеченням, файлами, графікою, даними або будь-яким іншим контентом, належить PrJSC JACOBS Ukraina або його ліцензіарам. При завантаженні цих матеріалів, вони надаються вам PrJSC JACOBS Ukraina під ліцензією, яка є відкличною. PrJSC JACOBS Ukraina зберігає повне право власності на програмне забезпечення та на всі пов'язані права інтелектуальної власності. Ви не можете розповсюджувати або продавати матеріали, передавати створене, розбирати або іншим чином перетворювати його на іншу форму, доступну для людей.

Матеріали, з якими ви погоджуєтеся

Ви підтверджуєте, що несете відповідальність за будь-які підтвердження, які ви здійснюєте, в тому числі законності, надійності, доцільності, оригінальності та авторського права будь-якого такого матеріалу. Ви не можете завантажувати, поширювати або іншим чином публікувати через Сайт будь-яку інформацію, яка є наклепом, непристойною, загрозливою, такою, що порушує конфіденційність або право на гласність, образливою, незаконною або з інших причин, які являють собою або заохочують кримінальні злочини, порушують права будь-якої зі сторін або іншим чином приводять до відповідальності або порушують будь-який закон. Ви не можете завантажити інформацію комерційного характеру на Сайті.

Виключно особисту інформацію ми можемо збирати від вас відповідно до нашої політики конфіденційності. Всі зауваження, пропозиції, ідеї, статистика або інша інформація, через яку ви взаємодієте з PrJSC JACOBS Ukraina через цей сайт, стануть власністю PrJSC JACOBS Ukraina, навіть якщо це погодження пізніше припиниться. PrJSC JACOBS Ukraina і його уповноважені будуть мати право копіювати, розкривати, поширювати, включати та іншим чином використовувати матеріали, передані вами для будь-яких комерційних чи некомерційних цілей, без будь-яких зобов'язань компенсації за матеріали вам або будь-кому.

Заперечення

PrJSC JACOBS Ukraina НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ЗАЯВ ЩОДО ТОЧНОСТІ АБО ПОВНОТИ ЗМІСТУ ДАНОГО САЙТУ. ЦЕЙ САЙТ ТА МАТЕРІАЛИ, ІНФОРМАЦІЯ, ПОСЛУГИ ТА ТОВАРИ НА ЦЬОМУ САЙТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ТЕКСТ, ЗОБРАЖЕННЯ, ПОСИЛАННЯ, НАДАЮТЬСЯ "ЯК Є", БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ПОВНОЮ МІРОЮ, ПЕРЕДБАЧЕНОЮ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА. PrJSC JACOBS Ukraina ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ГАРАНТІЇ СТАНУ ТОВАРУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИЗНАЧЕНОЇ МЕТИ, ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА, СВОБОДИ ВІД КОМП'ЮТЕРНОГО ВІРУСУ, А ТАКОЖ ГАРАНТІЇ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ПІД ЧАС КУПІВЛІ АБО ДОСТАВКИ. PrJSC JACOBS Ukraina НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ І НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ФУНКЦІЇ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ НА САЙТІ, БУДУТЬ БЕЗПЕРЕБІЙНИМИ ТА БЕЗПОМИЛКОВИМИ, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ, АБО ЩО ЦЕЙ САЙТ АБО СЕРВЕР, НА ЯКОМУ ДОСТУПНИЙ САЙТ, НЕ МІСТИТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ. PrJSC JACOBS Ukraina НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ЗАПЕВНЕНЬ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ НА ЦЬОМУ САЙТІ З ТОЧКИ ЗОРУ ЇХНЬОЇ ПОВНОТИ, ПРАВИЛЬНОСТІ, ТОЧНОСТІ, АДЕКВАТНОСТІ, КОРИСНОСТІ, СВОЄЧАСНОСТІ, ДОСТОВІРНОСТІ ЧИ ІН. НА ДОДАЧУ ДО ВИЩЕСКАЗАНОГО, ВИ (А НЕ PrJSC JACOBS Ukraina) БЕРЕТЕ НА СЕБЕ ВСІ ВИТРАТИ ЩОДО ВСЬОГО НЕОБХІДНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТУ АБО ВИПРАВЛЕННЯ. ЦЕ ЗАПЕРЕЧЕННЯ НЕ ВПЛИВАЄ НА ВАШІ ЗАКОННІ ПРАВА ЩОДО КУПІВЛІ ПРОДУКТУ.

Обмеження відповідальності

PrJSC JACOBS Ukraina В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ШТРАФНІ, ВИПАДКОВІ, НАВЕДЕНІ ЯК ПРИКЛАД АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ, АБО БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, НАВІТЬ ЯКЩО PrJSC JACOBS Ukraina БУВ РАНІШЕ ПОПЕРЕДЖЕНИЙ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ ЧЕРЕЗ ДІЮ КОНТРАКТУ, НЕДБАЛІСТЬ АБО БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПРИЧИНИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ, НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ, ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ПОСЛУГ, ПРОДУКТІВ І МАТЕРІАЛІВ, ДОСТУПНИХ НА ЦЬОМУ САЙТІ. ЦІ ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНО ВІД БУДЬ-ЯКОЇ НЕВДАЧІ, ПОВ‘ЯЗАНОЇ З БУДЬ-ЯКИМ ВІДШКОДУВАННЯМ ЗБИТКІВ. ЩОБ УНИКНУТИ СУМНІВІВ, НІЩО В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ НЕ ПОВИННО ОБМЕЖУВАТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ PrJSC JACOBS Ukraina ВІДПОВІДНО ОСОБИСТИХ СУДЖЕНЬ, СПРОВОКОВАНИХ ХАЛАТНІСТЮ.

Компенсація

Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки та захищати PrJSC JACOBS Ukraina, його посадових осіб, директорів, співробітників, агентів, ліцензіарів і постачальників від усіх втрат, витрат, збитків і витрат, включаючи обгрунтовані судові податки і судові витрати, в результаті будь-якого порушення цих умов або будь-якої діяльності, пов'язаної з вашим профілем в мережі Інтернет, у тому числі, але не обмежуючись, недбалої чи протиправної поведінки, Вашої або будь-якої іншої особи, що має доступ на Сайт, використовуючи ваш обліковий запис.

Гарантії

Ми не проводимо інвестиційний консалтинг через цей Сайт, і матеріали на Сайті не повинні розглядатися в якості пропозиції щодо продажу або заяви з пропозицією купівлі, а також як будь-які цінні папери Koninklijke Douwe Egberts B.V. Якщо ви вирішите використовувати будь-який матеріал, доступний на Сайті, для прийняття рішення щодо купівлі або продажу цінних паперів Koninklijke Douwe Egberts B.V, майте на увазі, що матеріали на Сайті відображають минулі результати і тільки історичну інформацію, і що таке представлення та інформація не обов'язково вказують на майбутні результати.

Посилання на інші сайти

Цей Сайт може містити посилання на інші веб-сайти. PrJSC JACOBS Ukraina не контролює ці сайти, і ви переходите на них виключно на власний ризик. PrJSC JACOBS Ukraina також не підтверджує і не схвалює будь-які продукти або інформацію, запропоновану на сайтах, на які ви переходите через цей Сайт. Перевірте адресу Uniform Resource Locator (URL), наведену у вашому веб-браузері, щоб визначити, чи ви досі знаходитеся на сайті PrJSC JACOBS Ukraina, чи вже перейшли на інший сайт.

Юрисдикція

PrJSC JACOBS Ukraina керує цим Сайтом. Цей Сайт призначений тільки для використання В Україні, і PrJSC JACOBS Ukraina жодним чином не гарантує і не запевняє, що матеріали на Сайті підходять для використання за межами України. Якщо Ви використовуєте Сайт з місця, розташованого поза Україною, Ви несете повну відповідальність за дотримання будь-яких чинних місцевих законів. Ви не можете використовувати або експортувати матеріали на Сайті з порушеннями експортного законодавства України. Будь-які претензії, пов'язані з веб-сайтом або вашим використанням його, будуть регулюватися відповідно до законів України, безвідносно до конфлікту юридичних положень законів, і ви погоджуєтесь, що юрисдикція і місце в будь-якому судовому розгляді, що прямо або побічно виникають у зв'язку з цим Сайтом, повинні бути розглянуті в судах, розташованих в Україні.

Зміна Сайту і цих Умов користування

Надаючи матеріали на цьому Сайті, PrJSC JACOBS Ukraina не обіцяє, що вони будуть доступні для вас. PrJSC JACOBS Ukraina має право обмежити всі або будь-яку частину цього сайту в будь-який час без попереднього повідомлення. PrJSC JACOBS Ukraina також залишає за собою право змінювати умови, терміни і позначки, за якими цей сайт працює, і ваше користування Сайтом після будь-яких подібних змін буде вважатися згодою з такими змінами Умов використання. Ви погоджуєтеся регулярно переглядати ці Умови використання, щоб перевірити, чи були вони змінені.

Припинення дії Угоди

Ця Угода діє до моменту розірвання її будь-якою зі сторін. Ви можете розірвати Угоду в будь-який час, знищивши всі матеріали, отримані з цього Сайту, а також усю відповідну документацію і всі копії та встановлені матеріали. PrJSC JACOBS Ukraina може припинити дію цієї Угоди в будь-який час і без попереднього повідомлення, якщо, за його власним судженням, Ви порушуєте будь-яку умову Угоди. По закінченні дії Угоди ви повинні знищити всі матеріали.

Інше

Якщо будь-яке положення цієї Угоди є незаконним, недійсним або нездійсненним, інші положення Угоди продовжують бути чинними. Це повна Угода між вами і PrJSC JACOBS Ukraina щодо всіх аспектів вашого використання цього Сайту.

© 2013 PrJSC JACOBS Ukraina – Усі права захищено.

Latest Update: May 2015


Умови використання myTASSIMO


Ці правила та умови відносяться до реєстрації на сайті Tassimo ("myTASSIMO").

 • Використання веб-сайту www.tassimo.ua (і будь-якого змісту чи переваг, доступних через веб-сайт) регулюється нашими Умовами користування сайтом.
 • Плата за реєстрацію на myTASSIMO не стягується, але потрібно мати доступ в Інтернет і чинну адресу електронної пошти.
 • Для реєстрації ви повинні бути старше 18 років.
 • Переваги, закріплені за членами myTASSIMO, не передаються.
 • Реєстрація буде продовжена, якщо не скасувати запрошення через сторінку Зворотній зв'язок на сайті.
 • Підтверджена особиста інформація буде збережена відповідно до нашої політики конфіденційності, викладеної тут.
 • Зареєстровані користувачі мають можливість вибрати для отримання пропозиції, знижки, конкурси та події через електронну пошту, пошту і онлайн. Такі заходи можуть бути предметом подальших акцій, доступних у відповідний час.
 • MyTASSIMO представлено вам PrJSC JACOBS Ukraina. Ми зберігатимемо особисту інформацію, пов'язану з інтересами членів myTASSIMO, вибором винагороди, участю в рекламних акціях, пропозиціях і відвідуваннями веб-сайту myTASSIMO (і його дочірніх сайтів). Ця інформація буде використовуватися для аналізу і досліджень, а також для оптимізації вибору акцій. Вона не буде передана жодним третім особам, пов'язаним з нею без згоди членів.
 • Відшкодування. Реєструючись, ви погоджуєтесь звільнити і убезпечити PrJSC JACOBS Ukraina, його філії, відділення та їхніх посадових осіб, агентів, партнерів і співробітників від будь-яких втрат, відповідальності, позовів, претензій або процесуальних дій чи загроз, у тому числі витрат, що виникають при використанні або проводяться відносно myTASSIMO або вигоди та/або будь-яких порушень цих положень і умов.
 • Вибір права та юрисдикції. Ці правила і умови будуть регулюватися і тлумачитися відповідно з правом та юрисдикцією судів України.