Із TASSIMO Ви можете насолоджуватися найпопулярнішими у світі напоями у себе вдома! Кожен із них подарує Вашому повсякденному життю особливі моменти насолоди.


Якщо Ваша сім'я має настрій для капучино з пінкою чи заспокійливого трав'яного чаю – Ви зможете порадувати улюбленими напоями всіх близьких. Єдиним натисканням кнопки Ви розкриватимете чудові рецепти з нашого розмаїтого асортименту кав, чаїв та шоколаду
Придбати зараз

Ніжний смак Milka – один із найулюбленіших шоколадних смаків у Європі.

Пристрасний шанувальник швейцарського шоколаду, Філіп Suchard відкрив свою першу конфісерію в 1825 році. А 1901 року народився легендарний бренд Milka у вигляді знаменитих стограмових плиток в бузкового кольору обгортці з альпійським пейзажем та коровами. Назва була створена поєднанням двох слів: milch (молоко) та kakao (какао). З того часу все більше й більше людей закохуються в «найніжніший шоколад з альпійського молока».

Бузкова Корова була створена 1972 року і стала одним із найвідоміших «шоколадних» символів у Європі. Ліла, як її часто називають, є настільки популярною, що в деяких країнах діти малюють корів бузкового кольору.

У 2012 році Milka відзначила свій 111-річний ювілей разом із шанувальниками по всій Європі, даруючи їм особливу продукцію, чий смак – результат більш ніж столітнього «шоколадного» досвіду
Придбати зараз
Milka

Кава JACOBS – одна з найулюбленіших в Україні завдяки її чудовому смаку та незрівнянному Аромоксамиту.

Латте? Еспресо? Із JACOBS кожен може насолодитися своїм улюбленим рецептом кави. Цей бренд веде свій початок від 1895 року, коли Йоганн Якобз відкрив спеціалізований магазин кави в німецькому місті Бремені. Сьогодні JACOBS – це ідеальний спосіб зібрати людей на тепле спілкування, незалежно від нагоди!

Придбати зараз
Jacobs

Розмаїття продуктів